about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Marine FC1791013444318191127337
2Warrington Rylands7412107313
3Marine Women5311146810
4Hyde United5311104610
5Marine Reserves83051216-49
6Radcliffe62229908
news

The Latest News

gallery

the best players

next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds


Warning: Undefined array key "order" in /homepages/44/d799134088/htdocs/clickandbuilds/MarineAFC/wp-content/plugins/sportspress-pro/includes/sportspress/includes/widgets/class-sp-widget-countdown.php on line 72

Warning: Undefined array key "orderby" in /homepages/44/d799134088/htdocs/clickandbuilds/MarineAFC/wp-content/plugins/sportspress-pro/includes/sportspress/includes/widgets/class-sp-widget-countdown.php on line 73
Our

Sponsors